Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mini sharre elektrike per prerje, kaq e lehte dhe praktike per tu perdorur.Perfekte per te pergatitur druret e oxhakut tuaj dhe jo vetem.Vjen e pajisur me zinxhir elektrik prej materiali celik inoksi teper cilesor. Me bateri te rikarikueshme 24 V qe perfshihet ne paketim.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93301

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Makineri

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.