Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set tualeti me 4 aksesore, seti ideal per te organizuar gjerat qe ju nevojiten ne tualet.Prej materiali plastik teper cilesore, perbehet nga 4 mbajtese: per sapunin e ngurte, per sapunin e lengshem, per furcat e dhembeve dhe per kreherin e aksesore te tjere si shampoo, kremra fytyre, flokesh etj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93164

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.