Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Detektor tymi me sensor Tyua, vjen me nje dizajn modern ne ngjyre te bardhe i cili mundeson dedektimin e tymit ne siperfaqen e mbulimit.Teper i lehte per tu instaluar, majfton te hiqni ngjitesin ne pjesen e pasme dhe ta vendosni ne ambientin e deshiruar dhe me pas ta lidhni me celularin tuaj nepermjet aplikacionit Tyuasmart, i cili ju njofton ne kohe rekord ne rast se sensoret e detektorit kane kapur ne sasi mbi normen e lejuar ndotje ajri.Hyrja: DC3V LR03 Rryma e alarmit: = 220 mA Rryma statike: = 15uA Njoftim per tension te ulet: = 2.4V Niveli i zerit te alarmit: 85db/1m Gama e zbulimit: 20 ? Temperatura e punes: -10? ~ +50? Lageshtia e punes: =90% RH Tingull alarmi: 80decibel Gjen perdorim kudo: ne shtepi, restorante, hotele, banka, shkolla, biblioteka, magazina te ndryshme etj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93126

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.