Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Vater gatimi Boma Modeli: TH-04A-1, Ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike. Pajisur me 2 pllaka gatimi dhe me nivele te ndryshme temperature. E pajisur me mbrojtje nga mbinxehja dhe llambe sinjalizuese te rregullueshme te termostatit. Fuqia:2000W Tensioni: 220-240V,50-60HZ Permasat: 50.5 x 31.5 x 31.5CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93037

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Soba

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.