Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender DSP 2 ne 1, modeli: KJ-2096. Perzjeni, miksoni dhe grini fruta, perime dhe produkte te tjere ushqimore duke perfituar lengje te shijshme, supa te shendetshme ose smoothie te mrekullueshme. Ka te integruar sistem sigurie qe ofron 100% mbrojtje ndaj tensionit te larte, mbixjehjes dhe qarkut te shkurter. Thika te fuqishme me material celik inoksi te cilesise se larte, jo toksik dhe jo te demshem per shendetin. Me 2 ene me kapacitete te ndryshme: ena e zakonshme e qelqit 1.5L dhe nje mini ene e cila sherben për bluarjen e kafesë, arrave apo ushqimeve te tjera te thata. Shume e lehte per t'u pastruar. Dizajn modern ne ngjyre te zeze. Fuqia: 300-350W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93035

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.