Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kapese flokesh, per tu dukur moderne ne cdo moment te dites.Teper praktike ne perdorim dhe rezistente, vjen ne ngjyre gold ne forme drejtekendeshi, 7 dhe 9cm. Akesori perfekt per cdo rast!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92858

Kategori: Bizhu & Aksesore, Femra, Karfica

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.