Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Skare per barbeque Modeli TL: 517, Ideale per t'a marr me vete ne organizimet tuaja si: kamping, festa, pikniqe etj. Ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks me kembe qe sigurojne stabilitet. Doreza anesore per lehtesi ne mbajtje. Gatuani peshkun, mishin, perimet dhe gjithcka tjeter qe deshironi. Dimensione: 60cm x 31cm x 50cm. Dimensioni i hapesires se barbeques: 45 x 26cm Paloset cka e ben edhe me praktike ne perdorim. Pesha: 4.6kg

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92211

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.