Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Power bank Moxom Modeli: MX-PB41, Bateri portative qe ju lejon te ngarkoni kudo celularin tuaj, tabletin, kufjet dhe çdo pajisje tjeter portative. Mbeshtet teknologjine e ngarkimit te shpejte, vjen me kapacitet te larte 10000mAh. Vjen me nje dizajn te vecante ne ngjyre roze me dy porta hyrese dhe 2 porta dalese te tipit USB Micro USB de 5V/2.4A - USB-C de 5V/2.4A.Me ekran LED ku tregohet niveli i baterise per secilen porte. Permasat: 9.1 x 2 x 20.4cm Pesha: 260g Perfekt per tu marr me vete edhe gjate udhetimeve tuaja!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.