Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tharese rrobash, kaq e vecante dizenjuar per tu vendosur ne ballkon duke ju ofruar hapesire maksimale per tharjen e tyre. Prej materiali metalik teper cilesor dhe rezistent ndaj shiut ose rrezeve UV. Ka kater vende per te vendosur telat per te hapur rrobat te cilet jane teper rezistent dhe cilesore. Bulonat e montimit Ø50 mm inox kromi, Gjatesia e shufrave: 50cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.