Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Sokany Modeli: SK-168, Me nje dizanj teper modern qe pershtatet me lehtesi ne cdo kuzhine, Ideal per pergatitjen e smothiee, salcave gjithashtu edhe per bluarjen e kafese vjen me nje koke te vecante. Thika prerese mjaft te mprehta prej celiku inoks, Materiali i enes prej plastike te forte teper cilesore me kapacitet: 1.5 litra, me 2 nivele shpejtesie dhe funksion me pulse, 1800 rrotullime per minute, Fuqia: 500 W Permasat: 17.5x17.5Cx39.5cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88924

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.