Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Koke dushi me filter i cili ndalon toksinat e metaleve te renda nga uji, vjen me nje dizajn teper unik perfekte per nxjerrjen e ujit me presion te larte, dizajn i cili mundeson gjithashtu pastrimin e tij teper lehtesisht nga kriperat etj, Material ABS me cilesi te larte dhe panel çelik inoxi, teper i qendrueshem, kursen ujin. Vjen me nje helike ne ngjyre gurkali e cila rrotullohet nderkohe qe kalon uji, me rrotullim 360 grade dhe me nje buton i cili stopon kalimin e ujit. Lidhet me cdo zorre standarte dushi shume thjesht I duhuri per cdo shtepi!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88893

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Hidrosanitare

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.