Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtrydhese frutash Bosch Modeli: BS-879, Perfekte per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, ndertuar prej materiali inoks te nje cilesise te larte dhe plastike e forte teper cilesore. Vjen me 2 nivele shpejtesie, kapaciteti i enes se lengut: 600 ml ndersa i kontenierit:1.5 liter. I pajisur me sistem sigurie dhe shume i lehte per t'u pastruar. Fuqia 1400W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88812

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.