Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Aparat tensioni elektronik mates per presionin e gjakut dhe tensionit me ekran LCD. Eshte teper i thjeshte dhe mund te perdoret nga kushdo. Mjafton ta vendosni tek krahu dhe pajisja do mate presionin e gjakut, prisni per pak kohe per te kuptuar rezultatin perfundimtar. Fiket ne menyre automatike pas nje minute pa kryer asnje funksion me te.Temperatura e ruajtjes: 20 ° C ~ 50 ° C Permasat: 77.5mm x 68mm x 30mm Tensioni: 3V Funskionon me 2 bateri te tipit AAA. Presioni: 20mmHg~280mmHg Pulsi: (40~200) here / minute

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.