Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikser dore Boma Modeli: BM-133, teper i thjesht dhe praktik ne perdorim, kompakt dhe por shume i fuqishem per te miksuar te gjithe perberesit. Mund te perzieje edhe perberesit me te trashe duke i kthyer ne nje mase te lengshme te njetrajtshme pa kokrriza. Ideal per rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit te embelsirave tuaja te preferuara, me 7 nivele shpejtesie, Me 2 cifte aksesoresh per trazim perfekt te brumit, Fuqia: 260 W Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88762

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.