Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Raft organizimi kaq elegant per dhomat e femijeve,tualet apo sallon, vjen me 3 kate per te sistemuar lodrat, librat apo ushqimet e ndryshme, material palstik i cilesise se larte,I disponueshem ne ngjyrat si ne foto. Permasat: 35 x 90 x 20 CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.