Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Termus praktik per ushqime, perfekt per tu marr me vete kudo ne organizimet tuaja si: plazh, kamping, piknik apo kudo tjeter,mban te ftohta ushqimet dhe pijet tuaja per rreth 12 ore, Kapaciteti: 32L, I pajisur me doreze ergonomike per lehtesi transporti dhe kapak me mbyllje hermetike, perbehet prej materiali poliuretani cilesor. Vjen ne ngjyre blu dhe gurkali te erret. Permasat: Pjesa e tavanit 47 cm x 27 cm Pjesa e bazes 45 cm x 25 cm. Qe ta keni gjithmone me vete ne udhetimet tuaja!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86638

Kategori: Produkte Plazhi, Aksesore, Termus

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.