Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Abazhur per femije ne forme arushi ngjyre blu kaq i bukur dhe i vecante, material i perbere nga plastika e forte ABS dhe material akrilik i cili eshte shume i qendrueshem. Mjafton te vendosni fishen ne prize dhe ai do te ndricoje. Permasat: 21 x 19.5 x 25CM Fuqia: 3W Tensioni: 100v-240v

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.