Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Freskuese dore, perfekte per tu marr kudo me vete fale dizajnit teper praktik, karikohet me fishe USB per rreth 4 ore, Teper praktike per ditet e nxehta te veres. Koha e perdorimit: 8 ore Dizanj modern dhe elegant. Fuqia: 2000W Permasat: 17.3 x 5 x 3.5CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.