Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Depilator per femra 7 ne 1, Nje pajisje kaq e nevojshme per kujdesin personal femeror te cilen mund ta perdorni gjithashtu dhe nderkohe qe jeni duke u lare, Me 7 koka qe kryejne funksione te ndryshme specifike si: koke per depilim me prerje ne zona specifike te trupit si trup,zonat intime,fytyre,hunde e veshe dhe vetulla, koke per pastrimin e kembeve nga kallot , koke per masazhimin e fytyres,.Pershtatet shume lehte me siperfaqen e lekures, Ajo cka duhet per nje lekure te paster dhe te bute. Bateria: 600 mAh Koha e karikimit: 1 ore Koha e perdorimit: 45 minuta

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86409

Kategori: Bukuria & Shendeti, Mjete depilimi, Depilues

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.