Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tavoline hekurosje me kornize metalike, te cilen mund ta varni pas deres vertikalisht duke kursyer ne kete menyre hapesire ne shtepine tuaj.Vjen me nje dizajn teper praktik dhe elegant me pelhure teper rezistente ndaj nxehtesise gjate hekurosjes. Permasat: 33 x 110cm Lartesia: 90 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86374

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.