Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tavoline hekurosje, me mbajtese hekuri dhe kembe metali. Dizanj elegant me pelhure rezistente ndaj nxehtesise , Paloset duke mos zene shume vend ne hapesiren tuaj kur nuk e perdorni.Permasat: 45 x 126cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86373

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.