Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kane teper e vecante me dizajn teper modern mermeri ne ngjyre te bardhe dhe te zeze, perfekte per te mbajur ujin ne te apo lengjet tuaja te preferuara. Kapaciteti:1500 cc

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.