Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set filxhane kafeje 6 cope me dizajn teper elegant dhe te vecante, material prej porcelani te nje cilesie te larte me pjata rrethore. Qe te keni hijeshi ne qerasjet tuaja dhe ta shijoni kafen ashtu sic duhet!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.