Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set per tualet me 5 pjese, set aksesoresh kaq i nevojshem per t'i dhene elegance tualetit tuaj fale dizajnit kaq te bukur dhe klasik ne ngjyre te bardhe. Material i nje cilesie te larte; Me 5 aksesore te ndryshem: mbajtese sapuni te lengshem 8x17 cm , mbajtese sapuni te ngurte 12x9 cm, mbajtese per furcat e dhembeve 8x10 cm, kosh mbeturinash 19x23 cm dhe mbajtese me furce tualeti 10x34 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#86005

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.