Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Skare e madhe portative per barbeque, Ideale per ta marr me vete ne organizimet tuaja familjare, Grilla e levizshme me qymyr eshte e bere prej celiku te qendrueshem, Ju lejon te gatuani ne menyre te shijshme mishin apo perimet, me veshje smalt rezistente ndaj nxehtesise. Dimensionet: 18 x 17 x 1.2 inch

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#85992

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.