Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese televizori 14-55 inch material teper cilesor dhe rezistent, teper i lehte per tu montuar ne mur, mban deri ne 50 kg. Distanca nga muri eshte e rregullueshme nga 80 deri ne 460mm. Pjerresia: + -15° E pershtatshme per televizore smart, plazma me panele te sheshta te markave te ndryshme si psh: LG, Sony, Panasonic, Toshiba, JVC, Samsung etj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#85916

Kategori: Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.