Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Grirese Ushqimesh Sokany SK-7006, Pajisja qe i duhet cdo shtepie apo kuzhine profesionale per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj si: mish, perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim. Vjen me 3 tehe te mprehta celiku inoks te nje cilesie te larte per coptim perfekt dhe 2 nivele shpejtesie, kryen 8000 rrotullime ne minute. Ene prej plastike te forte teper cilesore me kapacitet: 2L.Tensioni: 220 V Fuqia: 300W Permasat: 20 x 28 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#85136

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.