Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Paketa permban 2 tullumbace Gezuar Ditelindjen 37x43 cm dhe 4 tullumbace te zeza dhe gold 30 cm. Jashtezakonisht i lehte per t’u perdorur - fryhen me ajer. Ngjyre Gold dhe e Zeze 7 cope * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 8 vjeç

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#81805

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.