Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pasqyre Dysheme - Dere, Kafe. Mund Te Varet Ne Çdo Dere, Nuk Nevojiten Mjete, Ka Nje Lartesi Te Rregullueshme Dhe 2 Grepa. Gjatesiaxgjeresiaxlartesia: 120x30x1 Cm. Materiali: Ps - Mdf.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#81750

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.