Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

XO C66 është një grup mbajtësesh magnetike universale me 3 copë për t'u ngjitur në dollap, mur, t'a vendosni ne makine si mbajtese telefoni ose në çdo vend tjetër. Dimensionet e tij të vogla do të përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo hapësirë. Dimensionet: 4.8 x 2.7 x 1cm dhe 3.4 x 2 x 1cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79547

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Të Tjera

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.