Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtrydhese Agrumesh Sokany, modeli: JE-601D. Pajisja qe s'duhet te mungoje ne asnje shtepi. Perfitoni lengje te fresketa, shume shpejt dhe thjeshte. Me kupe transparente. Dy kone shtrydhjeje. Materiali i kavanozit dhe kupes: plastike. Rrotullim me dy drejtime. Kapaciteti: 700ml. Fuqia: 40W. Dimensionet: 20 x 20 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79529

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.