Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tharese flokesh DSP, modeli: 30088. Nje tharese qe sjell rezultate shume shpejte me cilesi profesionale ne tharjen e flokeve tuaj. E cilesuar si me pak e zhurmshme ne krahasim se tharset e tjera te zakonshme. Ne pamjen e jashtme ka nje unaze e cila ju lejon ta vendosni ku te deshironi duke zene me pak hapesire. E pershtatshme per t'u perdorur ne sallone profesionale dhe ne shtepi. Pajisja ka 2 cilesime te shpejtesi dhe 2 te nxehtesise dhe me funksion ftohje per te stabilizuar procesin. Gjatesia e kordonit te energjise: 1.8 m. Me nje fuqi motori AC: 2000-2200W me jetegjatesi te gjate. Tension: 220-240V 50/60HZ. Dy koka te ndryshme ndihmuese.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.