Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngrohese portative 360°, modeli: CR711, i pershtatshem dhe praktik. Per ngrohje te shpejte dhe efikase te ambienti tuaj ne shtepi apo pune. Me nje dizajn praktik qe mund t'a transportoni lehtesisht kudo. Me 2 nivele te rregullueshme temperature. Me mbrojtje nga mbinxehja. Fuqia 1600 W. Me element ngrohje qeramike. Madhësia e paketimit: 28 x 28 x 60 cm,

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78084

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.