Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kurorë dekorative e Krishtlindjeve me figurë kanavacë të Babagjyshit me kapelë, hala pishe dhe mbishkrimi "Gëzuar Krishtlindjet". Mirëpritni frymën festive në shtëpinë tuaj me dekorim gazmor. Materiali Dru

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78027

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.