Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dekorimi veror, mulli me erë me 6 fletë metalike me ngjyra. Ideale për kopshtin ose ballkon. Diametri: 14 cm Lartësia e mullirit me erë: 30 cm Materiali Plastikë druri * KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78009

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.