Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Te gjithe meshkujt mundohen te gjejne nje makine te pershtatshme per vete, pasi gjate procesit mund te kete edhe irritim te lekures. Makina e rrojes Geemy GM-562 eshte e pajisur me nje maje te krijuar enkas per lekure te ndjeshme. Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes. Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje. Parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve ne brendesi. Pajsija mund te perdoret me xhel ose me shkume rroje. Ju mund ta perdorni dhe ne te thate dhe me pas te beni larjen e fytyres. Gjithashtu ofron lehtesi ne pastrim. Me 6 koka te ndryshme per stilime sipas deshires te flokeve, mjekres, por gjithashtu dhe per heqjen e qimeve te hundes apo vesheve. Pakoja perfshin ne total 11 aksesore.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.