Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Yll peme dekorativ LED. Ndricon duke krijuar efekte shumengjyreshe duke e bere bredhin e Krishtlindjeve te duket i mrekullueshem. Punon me bateri. Permasat: 22cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77343

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.