Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Skuter per shetitje e paisur me 3 rrota dhe nje ulese. Shume paktike ne ecje. Me doreza te buta qe nuk demtojne duart. Dizajn i bukur me drita LED ne rrota te cilat ndricojne gjate levizjes. Me permasa te pershtatshme per t'a marre lehtesisht kudo me vete. E pershtatshme per moshen 2 - 4 vjec. Lartesia e rregullueshme: 63 - 73 cm. E disponueshme per djem dhe vajza ne ngjyren roze dhe bojeqell.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#76789

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.