Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set pjatash i kompletuar me 16 cope. Seti permban: 4 pjatanca nga 25 cm, 4 pjata embelsire 20 cm, 4 pjata te thella 21 cm dhe 4 tasa 14cm. Material qeramike mat, rezistente ndaj gervishtjeve dhe qe ruajne ngjyren. Vijne ne ngjyra te ndryshme. Mund te lahen dhe ne pjatalarese.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.