Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Lodër formuese Kiddo, Animal Junior. Kodi: VP0916. Loder e cila zhvillon imagjinatën dhe shqisat krijuese, gjithashtu femijet tuaj do të argetohen pafund. Seti përmban 12 pjesë. I përshtatshëm për fëmijë 3+ vjeç.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#66329

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lego

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.