Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Infinity. Kodi: VP1296. Blender 2 ne 1 i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Supë kremi, brumë petullash, smoothie, mishin etj. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Performance e larte me fuqi: 500 W. Me kapacitet deri ne 1.5 Liter. Me nivele shpejtesie te cilat i zgjidhni ju dhe 4 tehe shume te mprehta inoxi te cilat nuk ndryshken.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#65699

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.