Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Karrige portative 2 ne 1. Kur mbyllet mund te perdoret si n je shkop mbeshtetes, ndersa kur hapet perdoret si karrige. I pershtatshem per kedo i cili ka probleme ne qendrimin ne kembe per nje kohe te gjate. Me nje ndenjese te rehatshme anti-rreshqitese, me doreze shum komode e rrethuar me nje sfungjer te bute dhe me 3 kembeza te forta te cilat mbajne nje peshe deri 100kg. Vjen ne ngjyre te zeze dhe me dimensione: 75 x 22 x 49cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.