Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tavoline + 4 karrige portative. E duhur per udhetime, kamping, apo plazh. Material alumini dhe rezistent ndaj ujit. Shume e sigurt, cilesore, praktike dhe komode. Me parametrat perkatese: e mbyllur -> 60cm x 10.5 x 60 dhe pesha 7.8kg ; e hapur -> 120cm x 60 x 80. Ndersa karrigia e hapur: 29cm x 33 x 36.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#61054

Kategori: , ,

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.