Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese telefoni per makine Baseus, Siguron mbështetje e qëndrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine, Stabilitet i larte, rregullim 360 grade për lehtësi navigimi, Mund ta vendosi lehtesiht kudo, Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me te gjithe telefonat me madhesi: 63-88mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53749

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Të Tjera

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.