Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Aparat degjimi, ideale per tju mundesuar degjimin personave qe kane probleme me te, Ndertuar nga materiale qe ju ofrojne komfort gjate perdorimit, Ju ndihmon te degjoni biseda te ndryshme edhe ne distanca te largeta pa veshtiresi sapo ta vendosni ne vesh. Me nje celes qe ju lejon te rregulloni nivelin e degjimit qe keni te nevojshem, Punon me bateri, Perfekte sidomos per personat e moshes se trete.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.