Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kuti organizmi e cila i duhet cdo femre qe kujdeset per veten, Ideale per te sistemuar produktet dhe mjetet e makeup-it , me hapsire te mjaftueshem me disa ndarje mund te mbani te gjitha ne nje te vetme me kete kuti kaq praktike, Material akrilik me cilesi te larte e cila nuk demtohet, pastrohet mjaft thjeshte. Dizanj kompakt lejon që ajo të përshtatet në cdo hapsire.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

makishti cosmetics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
makishti cosmetics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.