Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dollap Rrobash Portativ, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me varese per te varur rrobat dhe 10 ndarje per te mbajtur gjithcka tjeter si: peshqir, jasteke, batanije, canta, loder e shume te tjera, Pamje e thjeshtë por elegante, Material i pelhures Peva, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt,Dimensione: 170 x 45 x 170 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Home Dekor
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Dekor
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.