Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Depilator per femra Gemei Brown 3 ne 1 Modeli: BR-3026, largon qimet lehtesisht ne vetem pak minuta, E pershtatshme per cdo pjese te trupit, Punon me nje sistem prej 20 piskatoresh per te kapur edhe qimet me te imeta, Me 2 nivele shpejtesie, Ne paketim vjen se bashku me 2 koka shtese: koken mbrojese dhe koken per per depilim me prerje se bashku me furcen e pastrimit dhe karikuesin.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#47229

Kategori: Bukuria & Shendeti, Mjete depilimi, Depilues

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.