Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Plan Gatimi Sovana me induksion Modeli: SX-08, Menyra me e shpejte, me e sigurt dhe me ekonomike per te pergatitur ushqim, E pajisur me 1 pllake te vetme me diameter: 12-26 cm, dizanj modern me nje menu paisur me 8 butona kontrolli, ngrohje e shpejte brenda pak sekondave, Teper i sigurt pasi fiket ne menyre automatike nese siper saj nuk ka ene gatimi, gjithashtu tregon edhe fuqinë e konsumuar gjatë gatimit, Fuqia: 2000. I pershtatshem per cdo ambient gatimi.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#47111

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.