Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

SERVIS TAVOLINE 19 cope. Seti permban 6 pjata te medha, 6 pjata gjelle, 6 pjata frute dhe nje tas sallate, ngjyra jeshile.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.